O nás

Naši redaktoři jsou součástí analytického týmu společnosti Citfin – Finanční trhy, a.s, která je jedním z hlavních expertů na devizový trh v ČR již od roku 1996. Většina našich analytiků má profesionální zkušenosti s FOREXem více než 20 let.

Tomáš Volf

Šéfredaktor

Devizovým trhem a analytickou činností se zabývá od roku 2005. Jeho doménou jsou analýzy makroekonomických údajů, mezinárodní politika a jeho komentáře přebírají domácí média.

+420 733 129 381

Jan Kavřík

Redaktor

Risk Manager

Hana Foitová

Redaktorka

Absolvovala VŠB – TUO, obor národní hospodářství. Obchodní strategií a managementem v oblasti zprostředkování služeb devizového trhu a platebního styku pro firmy obchodující se zahraničím se zabývá již 20 let.

Jiří Šimek

Redaktor

Vystudoval pražskou VŠE se specializací na mezinárodní obchod a finance. V Citfin pracuje jako expert pro oblast treasury a analýz téměř od počátku historie společnosti.

Táňa Rožková

Redaktorka

Na pozici FX dealera u společnosti Citfin působí již od roku 2017. Zabývá se zahraniční politikou, devizovým trhem a věnuje se analýze makroekonomických dat.

Jan Stejskal

Redaktor

Vystudoval bohemistiku a historii na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Neklidná povaha mu nedovolila přijmout tento stav jako finální pohled na svět v souvislostech, takže od začátku angažmá v Citfin nasává různými formami nový pohled z hlediska devizového trhu a ekonomických principů obecně.

Jiří Rys

Redaktor

Vystudoval Provozně ekonomickou fakultu České zemědělské univerzity v Praze se zaměřením na finance a obchod. Na pozici analytika působí u společnosti Citfin od roku 2010. Zabývá se především měnovým trhem a zahraniční politikou.

Dominik Hudák

Redaktor

Zabývá se především měnovým trhem, své znalosti uplatňuje na pozici FX dealera. Intenzivně se zajímá o zahraniční a hospodářskou politiku. Svůj čas věnuje analýzám makroekonomických dat a událostí.

Martina Zvěřinová

Redaktorka

Ve finančním businessu působí více než 25 let. Převážnou část své profesní kariéry se věnuje managementu finančních institucí a je specialistkou na problematiku compliance a AML.

Matěj Adámek

Redaktor

Student Národohospodářské fakulty Vysoké školy ekonomické v Praze, který se oborem zaměřuje na hospodářskou politiku. Zabývá se také makroekonomickými událostmi u nás i v zahraničí.

Hana Chlebcová

Editorka

Vystudovala herectví. Místo účinkování na prknech, která znamenají svět, je skvělým kreativcem v online marketingu. Edituje, zodpovídá za obsah, design a celkovou podobu portálu edevizy.cz.

Honza Šebeš

Redaktor

IT Security Specialist