zpět

UniCredit Bank

Celým názvem Unicredit Bank Czech Republic and Slovakia. Jedná se o banku, která je členem skupiny Unicredit, což je úspěšná celoevropská banka.

Unicredit Bank Czech Republic and Slovakia pokrývá všechny finanční potřeby klientů. Banka se pyšní odborností a dlouhou tradicí. Společnost nabízí klientům finanční produkty, včetně inovativního přístupu a kvalitního řešení.

Unicredit bank poskytuje služby na 13 trzích a s využitím mezinárodní sítě zastupitelstev a poboček nabízí své produkty v dalších 16 zemích po celém světě.

Logo Unicredit Bank

Výhody Unicredit Bank

Unicredit Bank je považována za jednu z modernějších bank, která je na českém bankovním trhu klientům k dispozici. Velkou výhodou je široká síť poboček, která zjednodušuje zákazníkům přístup k jejich službám. Jakožto finanční instituce nabízí širokou škálu produktů a služeb. Zákazníci si jednoduše zřídí běžný účet, spořící účet či zajistí úvěr, pojištění anebo hypotéku. Online a mobilní bankovnictví je součástí této banky, klientům usnadňuje správu jejich financí a poskytuje jim pohodlný přístup k finančním transakcím z pohodlí domova. Unicredit Bank rovněž poskytuje svým klientům zákaznický servis a bezpečí včetně těch nejmodernějších technologií a postupů pro zajištění bezpečnosti jejich účtu.

Výhody přehledně v bodech

1. Široká síť poboček: Unicredit Bank má jednu z největších sítí poboček v Evropě, což zákazníkům umožňuje přístup k jejich službám prakticky kdekoli.

2. Rozmanité finanční produkty: Banka nabízí širokou škálu finančních produktů a služeb, včetně běžných účtů, spořicích účtů, úvěrů, hypoték, investic a pojištění.

3. Online a mobilní bankovnictví: Unicredit Bank poskytuje moderní online a mobilní bankovnictví pro snadný a pohodlný přístup k finančním transakcím z pohodlí domova nebo na cestách.

4. Zákaznický servis: Banka je známá svým vynikajícím zákaznickým servisem a ochotou pomoci zákazníkům.

5. Bezpečnost: Unicredit Bank používá nejmodernější technologie a postupy pro zajištění bezpečnosti účtů a transakcí svých zákazníků.

6. Mezinárodní přítomnost: Jako jedna z předních evropských bank má Unicredit Bank silnou mezinárodní přítomnost, což může být výhodou pro zákazníky, kteří často cestují nebo provádějí mezinárodní obchod.

Aplikace Unicredit Bank, zdroj: unicreditbank.cz

Mobilní aplikace Online Smartbanking

Společnost disponuje přehledným internetovým i mobilním bankovnictvím, které má za úkol zjednodušit a zrychlit platby a mít přehled o všech účtech, transakcích apod.

Smartbanking

Jedná se o mobilní aplikaci, která je k dispozici na android i iOS. V mobilním bankovnictví Smartbanking má uživatel přehled o transakcích. Jednoduše provede platbu otiskem prstu či Face ID. Zároveň lze provést platbu naskenováním QR kódu.

Online Banking

Jednoduchá správa financí přímo z počítače. Ušetří čas a pomocí chytrého bezpečnostního klíče Váš účet bude zabezpečený.

Klienti mají přehled o historii účtu včetně výpisů a dalších dokumentů. Zákazníci mohou provádět platby z internetového bankovnictví i v cizích měnách.

Účty, které Unicredit Bank nabízí

Společnost nabízí celou řadu účtů včetně tří možností běžného účtu, které jsou popsány níže:

Účet Start

Jedná se o účet, který se zakládá a vede bez poplatků. K dispozici jsou výběry z bankomatů Unicredit Bank v tuzemsku i zahraničí zdarma od 2 000 Kč. Společnost rovněž nabízí slevy a odměny, jako je možno vidět u konkurenčních bank.

Účet Open

Tento účet lze založit a vést od 89 Kč měsíčně. Velkou výhodou tohoto účtu je možnost vedení běžného účtu navíc v EUR a možnost pojištění.

Účet Top

Jedná se o účet, který je zaměřený na náročné klienty, kteří vyžadují nejvyšší možný standard. Pojištění je samozřejmostí, stejně tak jako platební karta Visa Premium a dva běžné účty v EUR a USD. Účet Top je vedený zdarma při příjmu klienta nad 40 000 Kč měsíčně. V opačném případě za 299 Kč.

Dětský účet

Tento účet je určen pro ty nejmenší. Rodiče mohou jednoduše nastavovat limity a mít vše pod kontrolou. Pro děti starší 8 let může být vydána jedna platební karta Visa. Internetové bankovnictví a mobilní bankovnictví je součástí. 

Business účty

Stejně tak jako u fyzických osob Unicredit Bank také poskytuje účty pro podnikatele, včetně tří úrovníběžného účtu:

Pobočka banky, zdroj: unicreditbank.cz

Unicredit Bank – půjčky

Unicredit Bank Česká a Slovenská republika nabízí svým klientům celou řadu půjček. Jedním z hlavních taháků je tzn. auto úvěr, se kterým lze financovat nový vůz. Společnost rovněž nabízí půjčku na bydlení, kreditní karty anebo refinancování půjček. Unicredit Bank nabízí svým klientům kreditní karty, které umožňují řešit nečekané výdaje. Výhodou kreditních karet je tzv. bezúročné období, kdy využíváte peníze až 45 dní bez úroků. U banky si lze také zřídit hypotéku na pořízení nemovitosti. Splátky si klient může rozložit až na 30 let.

Unicredit Bank - spoření a investice

Společnost umožňuje svým klientům zhodnotit své finanční prostředky formou investic a spoření. Banka klientům nabízí spořící účet Save, který je kompletně zdarma včetně jeho založení a vedení. Úroková sazba se liší na základě aktuálních úrokových sazeb stanovené Českou Národní bankou.

Pravidelná investice

Jako jedna z mála bank, společnost nabízí investice pro děti „investík“, kde klient pravidelně investuje již od 500 Kč měsíčně do podílových fondů společnosti Amundi. Je zde tedy potenciál pro zhodnocení peněz ve středně až dlouhodobém horizontu. Investovat do podílových fondů však může do banky úplně každý a záleží na klientovi zvlášť, zda se rozhodne investovat.

Jednorázová investice

Program Duet Plus je kombinací termínovaných vkladů a jednorázové investice do vybraných fondů společnosti Amundi. Minimální výše potřebných prostředků je 60 000 Kč. Je zde široká nabídka fondů s různými investičními strategiemi v CZK, EUR a USD. Unicredit Bank nabízí svým klientům tzn. investiční akademii, kde klienty seznámí s investováním podrobněji.

Informace, které byste měli znát

Unicredit bank nabízí svým klientům více než 2 000 bankomatů po celé České republice včetně těch sdílených. V případě problémů je k dispozici infolinka na čísle 221 210 031. Banka disponuje cca 120 pobočkami, kde Vám pomohou s jakýmkoliv individuálním problémem. Kód banky Unicredit Bank je 2700.

zdroj: unicreditbank.cz